Я задоволений!
замовлення було на клееву усадку ❗прийшла - звичайна.клей мабуть випарував...
Вітаю, якщо немає клею, можливо трапилася помилка, ви можете повернути товар для повернення грошей або обміняти товар на потрібний, вибачте.
Я задоволений!