Молодцы. Менеджер супер. Все четко. Респект.
Дуже дякую компанії. ВСе було в наявності, швидко звязались, швидко відправили при тому що замовлення було на 40 грн. МОЛОДЦІ дуже раджу. Персонал приємний і вічливий.
Якість чудова. Відповідає опису
Відправили швидко упакували добре.
Товар відповідає заявленому.